STYLE SWITCHER

Choose Colour style

27 Nis
0
27 Nisan 2017
Genel

Ziverbey Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetleri, genellikle Türkiye’nin her ilinden her iline yapılan hizmetlerdir. Taşınma işi genel olarak zor olarak tanımlanabilir. Bu yüzden kaliteli firmalarla çalışmak mantıklı olacaktır. Özellikle büyük şehirlerde rekabete bağlı olarak nakliye şirketleri sürekli olarak gelişme göstermektedir. Sizin yapmanız gereken şey planlamanızı düzgün yaparak, iyi bir firma bulmaktır. Müşteri odaklı çalışan ve olası problemleri önceden düşünen firmalar bu yüzden sizin faydanıza olacaktır. Ziverbey evden eve nakliyat olarak eşyalarınız sigorta kapsamına alınmakta ve herhangi bir hasar durumunda mağduriyetiniz giderilmektedir.

Evden Eve Firmamız da bu anlamda kaliteden ödün vermeden, müşteri odaklı bir şekilde çalışmaktadır. Asansörlü hizmetimiz sayesinde hızlı ve kaliteli hizmet almanız artık çok kolay. Şehir içi ve şehir dışına nakliye hizmetlerimiz mevcuttur. Aynı zamanda eşyalarınıza sigorta işlemi de yaptırıyoruz. Bu sayede herhangi bir durumdan ötürü mağdur olmuyor ve işlemlerinize devam edebiliyorsunuz. Ziverbey nakliyat müşteri memnuniyetine önem vermekte ve her türlü sorun karşısında çözümsel yaklaşımlarda bulunmaktadır. Buzdolabınızdan oturma grubunuza kadar tüm eşyalarınız itinalı bir şekilde uzman personel tarafından taşınır. Ayrıca firmamız iş güvenliği konusunda da gerekli bilince sahiptir.

Kafanıza takılan sorular hakkında veya bilgilendirme amaçlı bizlerle 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz. Kaliteyi en uygun fiyata satın almak için bizlerle hemen iletişime geçebilir, uygun fiyat tekliflerimizden yararlanabilirsiniz. Hem ev hem de ofis taşımacılığında bizleri tercih edebilirsiniz.

ziverbey evden eve Taşıma ambalajlaması ve depo ambalajlaması arasında çok büyük fark vardır. Çünkü depolara konulan eşyaların hasar alma değil de toz kir nem alma olasılığı daha yüksektir. Bu nedenle ambalaj malzemeleri bu yönde seçilmeli ve en uygun şekilde uygulanmalıdır.

Eşyalarınız depolama hizmeti almadan önce her türlü doğa koşuluna hazırlıklı bir hale getirilmekte ve hava almayacak şekilde paketlenmektedir. Eşyalarınızın zarar görmemesi bizim için en önemli husus ve dikkat ettiğimiz en önemli konulardan birisidir. Eşyalarınız depolarımızda sorunsuz bir şekilde kalacağı konusunda bizlere güvenebilirsiniz. 0216 363 78 16 0532 452 07 02

 

Comments are closed.

HEMEN ARA