STYLE SWITCHER

Choose Colour style

27 Nis
0
27 Nisan 2017
Genel

ADATEPE EVDEN EVE NAKLİYAT

Ada tepe evden eve nakliyat konusunda sizlere her zaman en kusursuz hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız. Deneyimli kadrosu ve geniş araç filosu ile siz değerli müşterilerimize 20 yılı aşkın bir süredir.

Ada tepe evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmet alanlarında çözümler sunmakta ve sizi bu zahmetli gibi görünen ada tepe evden eve nakliyat stresinden kurtarmaktayız.

Şifoniyer, Yemek Masası ve Komodin tarzında olan eşya gurubunu;

Bu tip mobilyalarınızı özenli ve zarar gelemeyecek şekilde özel paketleme ekipmanlarımız ile paketlenmekte grafit tipi havalı kartonlar ile sarılmakta daha sonra plaka kartonlar ile muhafıza edilmektedirler. Tamamen garanti altına alındıktan sonra (çizilme kırılma ve devrilmeye karşı) ada tepe evden eve taşıma işlemleri gerçekleştirilmeye başlanır.

Beyaz Eşyalarınızı nasıl taşıyoruz?

İlk önce de montesi yapılan beyaz eşya grubunuzun daha sonrasında özenle ve büyük bir titizlikle paketlenme işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu eşya grubu taşıma sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan birisidir.

Hem elektroniği hemde değeri açısından taşıma işlemi gerçekleştirilmeden önce taşıma esnasında oluşabilecek sorunlara karşı tamamen garanti altına alındıktan sonra taşımaya başlanmalı ve çok dikkat edilmelidir.

Elektronik eşyalarınızın taşınması;

Öncelikle elektronik eşyalarınızın kablolarının sökülmesi ve kolilenerek şekilde parçalara ayrılmakta ve daha sonra havalı kartonlar ile sarılarak oluşabilecek sorunlar önlenmekte daha sonrasında paketleme işlemi gerçekleştirilmektedir.

Beyaz eşya grubu gibi büyük bir özen ve dikkat gerektiren bir başka eşya grubunda elektronik eşyalardır.

Mobilyalar Özel ekiplerimiz tarafından de montesi yapılan mobilyalar grafit kağıtlı havalı naylonlarla sarılarak plaka kartonlarla muhafıza edilir.

Yatak, Koltuk ve Sandalye grubu Eşyalar öncelikle strech ile kaplanır, grafit kağıtlı havalı naylon ve plaka kartonlar ile paket yapılır.

Antika, Seramik ve Porselen tarzı eşyaların taşınma işlemi; Bu tip değeri yüksek eşyalar için özel menteşeli ve içi yumuşak strafor ile kaplanmış ağaç sandıklar tarafımızca yapılır, özel ambalaj malzemeleriyle paketlenen bu tip değerli eşyalar sandıkların içerisinde güvenli bir şekilde taşınmaya hazır hale getirilir.

Eşyaların paketlenmesi işlemi tamamen eşyaların taşınma esnasında meydana gelebilecek hasarlara karşı korunması amacıyla yapılmaktadır. Kırılabilecek veya çizilebilecek her türlü eşyanız bu sayede koruma altına alınmakta ve zarar görmesi engellenmektedir.

İyi Bir Nakliyat hizmeti için ipuçları ;

• Eşyalarınızı taşıyan ada tepe evden eve nakliyat firmasının personellerini taşıma esnasında dikkatli olma konusunda kontrol ediniz.
• Hangi eşyanın hangi odaya koyulacağı konusunda firmanın yeterli derecede bilgilendirilmesi sayesinde ada tepe evden eve taşıma işleminden sonra yükünüz hafifleyebilir.
• Kırılabileceğini düşündüğünüz bardak ve cam tarzı eşyalarınızın paketlenmesi esnasında sizde yardımcı olabilir daha iyi bir şekilde paketlenmesini sağlayabilirsiniz.
• ada tepe evden eve taşıma yapacak olan firmadan taşınma öncesi taşıma sigortası evraklarının kopyasını isteyerek oluşabilecek sorunlara karşı taşıma öncesi kendinizi garanti altına alabilirsiniz.

Ada tepe okçu oğlu ev temizliği ofis temizliği yapmak olan okçu oğlu nakliyat şirketi olarak hizmet vermektedir.

Ada tepe okçu oğlu nakliyat ada tepe halkına geniş araç filosu ile hizmet vermektedir. Ordu evden eve nakliyat ordu İstanbul arası ev taşıma okçu oğlu parça ofis taşıma

Şehirler arası evden eve nakliyatta planladığımız gibi zamanında yerini getiririz, Halisoğlu Nakliyat.

Şehirler arası nakliyat nakliye taşımacılık için uygun kapalı kasa evden eve nakliye taşıma araçlarımızla Türkiye geneli ev ofis büro nakliyat işlerini yapmaktayız. Artık şehirler arası nakliye taşınmak çok kolay yeter ki doru seçim yapın şehirler arası nakliye güven isteyen bir taşıma işidir.  0216 366 62 54 /// 0 532 452 07 02

 

Comments are closed.

 Call Now ButtonHEMEN ARA