STYLE SWITCHER

Choose Colour style

17 Nis
0
17 Nisan 2017
Genel

Kartal Evden Eve Nakliyat

kartal evden eve asansörlü nakliyat

0532 452 07 02

0216 366 62 54

İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan ve bu yakanın en eski ilçelerinden biri olan Kartal, çok büyük bir yüz ölçümüne sahip olmamasına rağmen 450 bin civarı nüfusuyla Türkiye’nin en çok nüfusa sahip ilçelerinden biri olarak anılmaktadır.

İstanbul’un hemen hemen her ilçesinde evden eve nakliye konusunda hizmet veren Halisoğlu Nakliyat, Kartal ilçesinde de Kartal Evden Eve Nakliyat adı altında hizmet sağlamaktadır.

Halisoğlu Nakliyat 24 saat boyunca müşterilerine hizmet vermekten kaçınmayan son model araç filolarına sahip köklü geçmişi olan bir firmadır. Kartal ilçesinde de her türlü taşımacılık işini üstlenen firma Kartal Evde Eve Nakliyat konusunda Halisoğlu olarak müşterilerine hizmet sağlamaktadır.

Firma, kendi içinde sürekli olarak işi kolaylaştıracak, pratikleştirecek ve maliyeti düşürecek çözümlerin arayışı içinde olduğundan çok kısa zaman içinde müşterilerinin gözdesi haline gelmeyi başarmıştır.

Bu çözüm arayışları toplantı ve seminerlere katılım, elemanların eğitimi, yenilikleri takip ve taşıma malzemelerini sürekli olarak geliştirme ve birçok şekilde kendini belli etmektedir. Halisoğlu Nakliyat, ev ve eşya taşıma konusunda müşterilerini asla mağdur etmeyecek kolay çözümleri mevcut olan alanında en başarılı firmalardan bir tanesidir.

Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat için Cevizli, Cumhuriyet, Atalar, Esen Tepe, Uğur Mumcu, Yunus ve Yakacık gibi mahallelerde firmanın şubesi bulunmaktadır. En önemli misyonu müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak olan Halisoğlu Nakliyat, çalışanlarının moral düzeyini arttırmak.

Çevre ve doğaya karşı sorumluluklarını yerine getirmek, müşterilerinin zaman ve haklarına saygı duymak. Evden Eve Nakliyat işinde Türkiye Kalite Ödülü almak gibi hedefler de belirlemiş, bu sayede müşterilerine sağladığı kaliteyi her geçen gün bir adım daha arttırmayı sağlamıştır.

Firmanın sahip olduğu değerler ve belirlediği ‘evrensel düzeyde sesini duyuracak kaliteye ulaşma’ hedefleri günden güne kalitesini arttırmış ve müşteri memnuniyeti, mesleki etik kurallara bağlılık, dürüstlük, güven ve kaliteli hizmet konusunda hizmet sektörünün en önde gelen isimlerinden biri haline gelmiştir.

Firma ayrıyeten yalnızca gerçek ve tüzel kişilere verilen K3 yetki belgelerinin tümüne de sahiptir. Bu yetki belgesi olmadan, bir firmanın ev veya büro taşımacılığı yapması mümkün değildir. Sahip olduğu iş disiplini ve hizmetkar hoşgörüsü ile hem müşterilerinin hem de çalışanlarının gönlünü fetheden Halisoğlu Nakliyat müşterinin de, firmanın da, firma çalışanlarının da memnun olacağı ölçüde hizmet vermektedir.

Kartal Evden Eve Nakliyat

Firma şehir içi ve şehirler arası hizmet verme sorumluluğunu da almıştır. Bunun yanında ofis, hastane, eczane, market, konfeksiyon atölyesi, okul, fuar eşyası ve kamu ile özel şirketlerin her çeşit taşıma işlemini gerçekleştirmektedir.

Taşınması planlanan eşya firma tarafından önce sigortalanır, daha sonra da en titiz şekilde taşıma işlemi uygulanır. Eşyaların taşınacağı gün hızlılık kazandırmak adına oda oda taşıma işlemine gidilir ve montelerin daha seri olması için şarjlı ekipmanlar kullanılır.

Anadolu yakasının en eski ilçelerinden Kartal semtine evden eve nakliyat ve her türlü taşımacılık hizmeti ile Halisoğlu Nakliyat olarak hizmet vermekteyiz.

Kartal İlçesinde eşyalarınızı güvenle taşıyacak bir nakliye firmasını arıyorsunuz. Bizi neden Tercih edeceğinizi söyleyelim Evden Eve Nakliyat veya kurumsal taşımacılığı çok iyi biliyoruz işimizi pratikleştirecek ve maliyeti düşürerek çözümler üretiyoruz. Bunlar için toplantı yapıyoruz eğitimlere katılıyoruz.

Elemanlarımızı eğitiyoruz. Yenilikleri takip ediyoruz Kamyonlarımızı taşıma malzemelerimizi sürekli geliştiriyoruz. Ev taşımada sizi mağdur etmiyoruz. Kolay çözümlerimiz mevcut.

Şubelerimiz bulunduğu Kartal Mahalleleri: Atalar, Cevizli, Cumhuriyet, Çarşı, Çavuşoğlu, Esentepe, Gümüşpınar, Hürriyet, Karlıtepe, Kordon boyu, Orhan tepe, Orta Mahalle, Petroliş, Soğanlık yeni, Topselvi, Uğur mumcu, Yakacık, Yalı, Yukarı, ve Yunus Mahalleleri.

 

Comments are closed.

 Call Now ButtonHEMEN ARA