STYLE SWITCHER

Choose Colour style

27 Nis
0
27 Nisan 2017
Genel

Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli merkezli yürütmekte olduğu evden eve nakliye hizmetinde ilkeli ve prensipli hizmet politikasını sigortalı müşterisine kalite bazında sunduğu hizmetler ile en güzel şekilde kanıtlamış bu çerçevede güvenleri ve memnuniyetleri çerçevesinde müşteri ağını genişletmiştir.

Türkiyenin En Eski Nakliyecisiyiz..!

Şişli Evden Eve Nakliyat Firmamız İstanbul ilinin en eski nakliyat ve taşımacılık yapan firması olarak geçmektedir. Hakkımızda söylenen bu sözün doğruluğu sektörde söz sahibi olmamızdan bellidir.

Günümüze gelene dek müşterilerimize üstün hizmet verme amacımızla sektörde yükselerek başa oturmuş bulunuyoruz. Piyasamızı belirleyen şirketlerden biri olarak koymuş olduğumuz hedeflerimizden hiç sapmadan yükselen bir şirket olduk. Halisoğlu Nakliyat basında çıkan haberlerde Avrupa standartlarını ilk yakalayan nakliyat ve taşımacılık şirketi olduğumuz haberleri çıkmıştır.

Buna göre müşterilerimize verdiğimiz ürün taşıma işlemlerinde verilen garantiler ve hizmetler basın yoluyla bütün ülkemize bildirilmiş durumdadır. Durum bu iken müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesinden ödün vermeden taşımacılığı hem uygun fiyat hem de garantili olarak sağlamak amacındayız. İstanbul Evden Eve Nakliyat basında çıkan haberlere göre sektöründe rakipsiz tek firmayız.

İstanbul içi nakliyat hizmetlerinde Şişli başta olmak üzere Türkiye’nın şehirlerine evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Şişli evden eve nakliyat konusunda evinizi rahat ve huzur içinde güvenle teslim edebilirsiniz.

” Sigorta Yaptırın Unutmayın, Eşyalarınızı Kolay Kazanarak Almadınız ”

Halisoğlu Şişli evden eve nakliyat firmasıyla yapacağınız tüm taşıma işlemleri cihan nakliyat güvencesi altında sigortalanır ve hasarsız bir biçimde eşyalarınız yeni evinize taşınır.

İhtiyatlılık gereği her türlü riski sıfıra indirmeye çalışan cihan nakliyat, sağlıklı bir taşıma yapabilmek için gerekli tüm önlemleri almaktadır. Sigorta bedeli eşyanızın durumuna göre expertiz elemanlarımız tarafından belirlenir ve sigorta poliçeniz bu değer üstünden yapılır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat & Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli Evden Eve Nakliyat İle alınan her hizmetin müşteride memnuniyet uyandırdığı eşyasının artık güvenli ellerden taşındığını, firmamızın işinde uzman personel veevde-guvenlik-onlemleri ekipmandan oluştuğunu anlamasına vesile olmuş, müşteri yeni yuvasında geleceğe huzurlu bir başlangıç yaparak başlamıştır.

Şişli Halisoğlu Evden eve Nakliyat nakliye ile yürütmüş olduğu ortak nakliye hizmetini başarısı ile perçinlemiş bugün Şişli ilçesine evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, kurumsal taşımacılık dahil birçok hizmeti en başarılı şekilde vermiştir.

Şişli Evden Eve Nakliyat hizmeti o kadar her nakliye firmasının ben yapabilirim resim galerisi-paketleme diyebileceği bir hizmet olmamakla beraber yapmaya kalkan birçok firmanın müşterisine verdiği hasarda bellidir. Talebin çok fazla olduğu bu ilçemizde hizmeti vermek bu hizmette müşteri memnuniyetini sağlamak çok emek istemekte planlı çalışmayı gerektirmektedir.

Şişli Nakliyat Şirketi & Şişli Nakliyat Firmaları

”Evden eve nakliyat” istanbul sektöründe çok uzun yıllardır hizmet vermekte olan firmamız, sizler için sürekli ilerlemekte olan teknolojik gelişmeleri de takip ederek araç filosunu sürekli güncellemekte ve personelini sektörel eğitim kurslarına göndermektedir. Taşımacılık kriterlerimiz doğrultusunda bugüne kadar binlerce ev taşıdık ve binlerce ofisin taşınması için özel taşımacılık çözümleri uyguladık.

Firma seçimi konusunda dikkat etmeniz gereken referans listesi konusunda ”evden eve nakliyat” olarak biz de çok titiz davrandık ve bugüne kadar sektörde hiçbir olumsuz izlenim bırakmadık.

Türkiye de evden eve nakliyat sektörü için tam bir standart bulunmamaktadır. İSTANBUL NAKLİYAT şirketi olarak standardımız müşteri memnuniyetine dayanır. En iyi hizmeti verebilmek için müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamak için sürekli çalışıyoruz.

Güler yüzlü ve işinin ciddiyetinin farkında olan yüksek tecrübeli personelimiz sizlerin eşya konusunda her türlü sorununuza tam bir çözüm olmak için gayret göstermektedir.Şişli Nakliyat

Eşyalarınızı Özenle Sararak Ve Koruyarak Taşıyoruz

İstanbul Evden eve nakliyat işlemlerimizde kullandığımız malzemeler eşyalarınıza en uygun şekilde belirlenir ve ona göre işleme tabi tutulur. Bizim için iki türlü eşya tipi mevcuttur.dayanıklı ve dayanıksız. Dayanıksız eşyalara uyguladığımız paketleme, istifleme, ve diğer işlemler için ayrı bir özen gösterilmektedir.

Şişli Evden Eve Nakliyat İşimizin ciddiyetini her noktaya taşımak zorundayız. Dayanıksız eşyalar diğerleriyle bir tutulup özen gösterilmez ise hasar ve darbe almaları kaçınılmaz olur. Evden eve nakliyat ta dayanıksız eşyaların paketlemesi de ayrı bir muamele gerekmektedir. Evden eve eşya taşımalarında dayanıklı eşyalar ise cinsine göre paketleme yapılır, ve eşyaya göre istifleme gerçekleşir.

 

Comments are closed.

 Call Now ButtonHEMEN ARA