STYLE SWITCHER

Choose Colour style

24 Nis
0
24 Nisan 2017
Genel

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Sancaktepe, İstanbul’un en genç ilçelerinden biridir. 2008 yılında ilçe statüsünü almıştır. İstanbul’un en hızlı gelişen ilçelerinden biridir. Her geçen sene büyümeye devam etmektedir. Ülkenin en büyük inşaat firmalarından bazıları Sancaktepe ilçesinde faaliyet yürütmektedir. Sancaktepe ‘nin hızla büyüyen yapısı şehir içi nakliyat ve şehirlerarası nakliyat alanında büyüyen bir ihtiyaç doğurmuştur. Sancaktepe Yasinoğlu Nakliyat olarak Sancaktepelilerin şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat ve Sancaktepe eşya depolama işlerinde yanındayız.

Firmamız Sancaktepe evden eve nakliyat firmaları arasında ilklerdendir. Profesyonel ekip ve son teknoloji ekipmanlarla taşınma işlemlerinizin sorunsuz gerçekleşmesini sağlıyoruz. Firmamızın Sancaktepe nakliyat alanında uzun yıllara dayanan bir uzmanlığı bulunmaktadır. Eşyalarınız herhangi bir hasar oluşmadan profesyonelce taşıyoruz. Ekibimiz konusunda deneyimli ve uzman kişilerden oluşmaktadır. Bazı kurumsal olmayan firmalar gibi kahveden 2 – 3 adam toplayıp nakliye işleri yapma gibi bir durumumuz yok. Bu gibi sözde nakliyat firmalarının eşyalarda oluşturduğu hasarlar, çizikler malumunuzdur. Bu gibi taşımacılarla çalışarak eşyalarınızın zamanında istediğiniz yere ulaşması da tehlikeye girer.

Yasinoğlu nakliyat olarak Sancaktepe evden eve nakliyat işlerinizi işi nakliyatçılık olan ve uzun yıllardır bu alanda deneyimli kişilerle gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızın hasarsız, çiziksiz ve tam olarak istediğiniz yere zamanında ulaşması için firmamızı terci edebilirsiniz.
Müşterilerimizden gelen istek ve talepler doğrultusunda Sancaktepe eşya depolama hizmeti de sunuyoruz. Sancaktepe ‘de yer alan depolarımızda eşyalarınızı en uygun koşullarda himaye ediyoruz. Depolarımız uluslararası standartlardadır. Eşyalarınız hijyen koşullarının ve havalandırmanın profesyonelce sağlandığı depolarımızda güvende olacaktır.

Sancaktepe nakliyat işlerinizde firmamız tercih etmeniz sonradan pişman olmanız engelleyecektir. Hiçbir güvence vermeden, sigortasız, bilgisiz günlük çalışanlarla iş yapan firmalardan uzak durun. Bu gibi firmalar ilk etapta daha uygun fiyatlar sunuyormuş gibi görünse de taşınma işleminden sonra eşyalarınızda hasar tespit etmeme ihtimaliniz mucize gibidir. Hiçbir teminat alamayacağınız bu gibi firmalar zararınıza olacaktır. Ucuza kapatmak istediğiniz nakliyat işlerinizin hayal bile edemeyeceğiniz maliyetlere ulaştığını görmek istemiyorsanız yasalara ve yönetmeliklere göre iş yapan kurumsal firmaları tercih edin.

Firmamız Sancaktepe evden eve nakliyat işlerinizi kurumsal kimliği ve uzun yıllara dayanan tecrübesi ile güven içinde yapmaktadır. Firmamızı tercih etmeniz sorunsuz bir taşınma anlamına gelecektir.

 

Comments are closed.

 Call Now ButtonHEMEN ARA