STYLE SWITCHER

Choose Colour style

01 May
0
1 Mayıs 2017
Genel

Göztepe Evden Eve Nakliyat alanında en yetkin firmayız.

Her hangi bir sebepten dolayı evinizi taşıma gereksinimi doğar. Memursunuz tayininiz çıkar, Öğretmensiniz atamanız çıkar, Geçici görevle farklı bir ile görevlendirmeniz çıkar, İşçisiniz çalışmaya gidersiniz, Öğrencisiniz okumaya gidersiniz gibi bir çok örnek vermek mümkün.

İhtiyaçtan doğan ve zamanla bir sektör halini alan evden eve nakliyat kendi içinde geniş bir sektördür. Ev taşıma süreci zahmetli ve riskli bir süreçtir. Alanında uzman firma ve kişilerce yapılası önerilir.

Kurumsal Nakliyat ve Taşımacılık

hizmetlerimiz içerisinde yer alan Kurumsal Nakliyat, Kurumsal Taşımacılık çalışmamız mevcuttur. İşletme, Firma, Şirketler, bankalar, fabrikalar gibi kurumsal firmaların demirbaşlarının taşınmasında çalışmaktayız.

Nakliyat Sözleşmesi

Evinizi taşımadan önce gerekli görüşmelerden sonra muhakkak Nakliyat Sözleşmesi yapınız.

Göztepe Evden Eve Nakliyat çalışmalarımızda gerekli bütün istek, önlem ve önerilerinizi ekspertiz arkadaşımızla görüşüp sözleşmeye ekleyiniz. Her iki tarafın da yararına olan ve sonradan çıkacak sorunları önlemeye yönelik önerdiğimiz ve kendimizin de uyguladığımız bir yöntemdir.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Göztepe Evden Eve Nakliyat firmaları arasında sigortalı nakliyat hizmeti sunmaktayız. Eşyalarınızın taşınma doğabilecek her hangi bir zarara karşı gerekli tedbirleri alacağımızı taahhüdü etmekteyiz.

Taşınma aşamasında darbelenme, çizilme, kırılma gibi bir çok riske karşı eşyalarınızı ambalajlıyor uz. Gerek duyulması halinde eşyalarınızı özel olarak da paketliyoruz. Tüm tedbirlerimize rağmen doğabilecek tüm zararları Sigortalı Nakliyat hizmetimiz kapsamında tarafımızca karşılamaktayız.

Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Yüksek katlı binalarda ve nakliyat araçlarının girişi zor olan yapılarda sık kullanılan bir yöntemdir. Hem zamanlama hem de maddi anlamda tasarruf sağlamaktadır. Teknoloji her geçen gün arttığı günümüzde malum insan gücünün yerini makinalı araçlar almaktadır.

Personel sayısını azalttığı için maliyetleri düşürmektedir. 8-9 saat sürecek taşıma süresini de 2 saat gibi kısa bir süreye indirdiği için Taşınma süresini de kısaltmaktadır. Zorlu Göztepe Evden Eve Nakliyat firması olarak asansörlü nakliyat gerektiren taşımalarda hizmetinizdeyiz.

 

Comments are closed.

 Call Now ButtonHEMEN ARA