STYLE SWITCHER

Choose Colour style

02 Mar
0
2 Mart 2020
Genel

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat firması olarak müşterilerimize en uygun fiyata ev taşıma hizmetini veriyoruz. Eşyalarınızı düzenli bir şekilde taşınması yapılır. Ekibimiz alanında profesyonel eğitimlidirler.

Neden Ataşehir’deyiz?

İstanbul’un her bir kenti birbirinden güzel ve özeldir. Nitekim son dönemlerin popüler hale gelen kentlerinden bir tanesi de Ataşehir ilçesi. İstanbul’un Anadolu yakasında yer alıyor. Nüfus olarak da giderek kalabalıklaşır iken 2008 yılında sonradan ilçe olan semtlerden bir tanesidir. Gerek Ataşehir evden eve nakliyat noktasında gerek ise başka semtlere nakliyat konusunda ciddi bir talep vardır. İşte firmamız da Ataşehir ölçeğinde alanında öncü ve lider bir kuruluş olarak tüm beklentilere yanıt verir nitelikte hizmet vermektedir. Bu alanda eşyanızın azlığı ya da çokluğu fark etmeksizin sizlere hizmet vermenin kıvancını ve mutluluğunu taşıyoruz.

Nakliye Fiyatları?

Ataşehir evden eve nakliyat fiyatları için baştan net bir rakam vermemiz söz konusu değildir. Fiyatlarımız her ne kadar son derece uygun olan rakamlar olsa da her evden eve taşıma için aynı değildir. Arada yer alan mesafe, şehir içi olup olmaması, toplam eşya miktarı, hangi katlar arası taşımacılık yapılacağı fiyatları etkiler. Fiyatlar ne olursa olsun ödeme konusunda siz değerli müşterilerimize alternatifler sunulur. Bunlar içinden siz de kendinize en uygun olanı belirleyerek ödeme yapabilirsiniz. Ataşehir nakliyat hizmeti için sizinle belirlenen gün ve saatte hizmet gerçekleştirilir.

Ataşehir Nakliye Firmaları

Ataşehir evden eve nakliyat firmaları arasında profesyonel bir çalışma yapmaktayız. Bu nakliyat firmaları arasında kurumsal bir yere sahibiz. Herkes istediği hizmeti elbette uygun fiyata almak ister. Ancak nakliyat konusu, ucuz olsun da nasıl olursa olsun, denilebilecek bir konu değildir. Taşınacak olan eşyalar sizin için maddi belki de manevi değere sahip olacağından, kardan çok zarar edebilirsiniz. Nakliye firmaları genel olarak size çok ucuz fiyatlar sunmazlar. Çünkü gerek iş yükü gerekse işin önemi, ucuz iş gücünün önüne geçer. Burada bahsettiğimiz fiyatlar elbette uçuk fiyatlar değildir. Ancak, ev taşıma işi zaten zor bir iş olduğundan çok da ucuza kaçmamanızı tavsiye ederiz.

Güvenilir Firmayı Nasıl Seçeriz?

Ev taşırken izlenmesi gereken belli yollar vardır. Eşyaların nasıl taşınacağının tespiti, eşyaları sökme, paketleme ve sonrasında evden çıkarma profesyonellik gerektirir. Ucuza fiyatlı bulduğunuz nakliye firması çalışanları, söktükleri eşyaları geri takamayabilirler. Yanlış takılan bir dolap kapağı bile, kullanıma başladığınızda büyük sorunlar yaratabilir. Monte esnasında sizin fark edip söylemeniz gerekir ki, bu da zamanınızdan çalar. O yüzden gidin firmayı görün ve bizzat görüşün önceden. İyi insanlar kendini belli edecektir.

 

Comments are closed.

 Call Now ButtonHEMEN ARA