STYLE SWITCHER

Choose Colour style

27 Nis
0
27 Nisan 2017
Genel
  1. Ki

Topselvi Evden Eve Nakliyat 0532 452 07 02

Profesyonel kadrosu, uzman yöneticileri, kaliteli ve dayanıklı ekipmanları geniş araç filosu ile uzun senelerdir sektöre birçok başarılı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmuştur.

Topselvi merkezli yürüttüğü hizmetleri sürekli geliştirerek evden eve nakliyat ve tüm nakliye hizmetleri için müşterilerine güçlü, yenilikçi ve kurumsal bir firma olduğunu kanıtlamıştır.

Topselvi Evden Eve Nakliye, evini taşımak isteyen, eşyasının en güzel ve istediği şekilde hasarsız taşıtmak isteyen müşterisine, ücretsiz ekspertiz, uzman ekiplerce kaliteli ambalajlama, marangoz ustaları ile monte demonte, elektronik cihazlar için tekniker, beyaz eşya vb eşyalar içinde sıhhı tesisat elemanları tahsil etmiştir.

Topselvi Evden Eve Nakliyat

Topselvi Evden Eve Nakliyat, ev taşımacılığı hizmetinde tartışmasız lider olduğunu, uzun yıllara dayanan hizmet başarısı, tecrübesi ve yüzlerce müşterisinden aldığı referanslar ile kanıtlamıştır.

Ev taşımayı “aman ne olacak eşyayı ordan alıp oraya taşıyorlar” diye düşünen ama aslında işin zorluğunun farkında olmayan müşterielrine bunun kolay olmadığını aşırı derecede hassasiyet ve titizlik istediği sürekli planlı ve koordineli hareket edilmesi gerekliliği anlatılmaktadır.

Eşyanın tespiti, türü, boyutunun hesaplanması, taşıma esnasında büyük hassasiyet gösterilmesi gereken eşyaların ayrıştırılması. Bunlara farklı ve uzman kişilerce ambalajlama ve paketleme yapılması, yükleme için kaç personelin ve hangi aracın gerektiği. Yüklemenin ne şekilde daha güvenli ve hızlı olacağını ve kullanılacak aracın tespiti bunlar çok önemli unsurlardır ki asla gözardı edilmemelidir.

Topselvi Evden Eve Nakliyat

Topselvi Nakliyat, yönetim birimi, idari ekip, hizmet veren tüm personeli bünyesinde maaş ve sosyal güvenceleri dahilinde hareket eden uzman personellerden oluşmaktadır.

Topselvi Evden Eve Nakliyat, profesyonel kadrosu, uzman yöneticileri, kaliteli ve dayanıklı ekipmanları geniş araç filosu ile uzun senelerdir sektöre birçok başarılı ve müşteri memnunieyeti odaklı hizmet sunmuştur.

Topselvi merkezli yürüttüğü hizmetleri sürekli geliştirerek evden eve nakliyat ve tüm nakliye hizmetleri için müşterilerine güçlü, yenilikçi ve kurumsal bir firma olduğunu kanıtlamıştır.       0216 366 62 54 // 0532 452 07 02

 

Comments are closed.

 Call Now ButtonHEMEN ARA