STYLE SWITCHER

Choose Colour style

24 Nis
0
24 Nisan 2017
Genel

Suadiye Evden Eve Nakliyat

Suadiye içinde ve Kadıköy’de ev ve eşya taşımacılığı, ofis taşımacılığı, işyeri eşyalarının nakliyesi gibi alanlarda hizmet vermekteyiz. Evinizi taşıtmak için firmamızın hizmet telefonlarını arayabilirsiniz. Suadiye için verdiğimiz yaz kampanyaları çerçevesinde taşıma indirimlerinden faydalanmak için bizimle irtibata geçerek özel eşya taşıma indirimlerinden faydalanabilirsiniz. kampanyalarımız Nisan-Eylül ayları içinde geçerlidir. Ayrıca şehir dışına bir nakliye çalışması için şehirler arası taşımacılık hizmeti veren büyük kamyonlarımızla hizmetinizdeyiz. Bunun dışında İstanbul’un her bölgesine ev eşyalarınızı uygun fiyatlara taşımaktayız.

Suadiye iş ve ofis taşımacılığı

Apartmanlar için asansörlü nakliyat çalışmalarımız var. Yüksek binalara eşyaların taşınabilmesi için bir nakliye asansörü gerekli olduğu için çalışmalarımızın büyük bir çoğunluğunda bunu kullanırız. Suadiye mahallesinde işyeri ve ofis sayısı oldukça fazladır. Ofis eşyası ve işyerine ait malların taşınması özen ister. Ofis mobilyaları, kasalar, raf ve dolaplar büyük bir titizlikle taşınmalıdır. Bazı iş yerlerinde kırılır cam malzemeleri olduğu için buna uygun taşıma teçhizatlarını kullanmak gereklidir. Ayrıca ofis dolaplarında bulunan kıymetli evrakların nakliyesi için özel kutulama yapılması gerekir. Tüm bu taşıma işlemleri için sigorta yapılması da zorunluluktur. Sigorta şirketi için dilediğiniz taktirde kendi belirlediğiniz bir firmayı seçebilirsiniz.

Suadiye nakliyat hizmetleri

Kadıköy’deki nakliyatçılık işlerimizin bir bölümünü de Suadiyeye yapıyoruz. Ev taşımacılığı anlamında Suadiyenin taşınma oranı daha az değişim gösterir, Yerlerşik yaşamdan dolayı ev taşımacılığından daha ziyade eşya nakliyeciliği çalışmalarımız olabilmektedir. Evden eve nakliyat hizmetlerimiz bu alanda eşyaların taşınması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu bölgenin en çok hizmet aldığı iş alanı iş yerlerindeki eşyaların ve işyeri taşımacılığının yapılmasıdır. Buradaki işyerlerinin yer değişmesi yada el değiştirmesi sonucunda taşınma işlerini bu alanda daha çok yapıyoruz.

Suadiye depolama alanları

Eşya depolama hizmeti almak isteyen siz değerli Saudiyeliler için güvenli ve korumalı binamız ile hizmetinizdeyiz. Eşya depolanmasında sigortalı koruma imkanı da veriyoruz. Eşylarınızın depolanma süresi içinde expertiz raporu tutularak kaydedilmesi, kamyonlarımıza yüklenmesi ve taşınması, sonrasında depoya sevkedilmesi ve teslimat sonunun tamamlanması esnasına kadar sigortalı şekilde güvenlik altına alıyoruz. İstanbul eşya depolama firmaları arasında en kaliteli hizmeti biz veriyoruz. 3 katlı depomuzun içinde eşyaların düzenli konulabilmesi için raflar, kapalı alanlar ve özel alanlarımız da mevcuttur. İrtibat numaralarımızdan bize ulaşarak sizin için verebileceğimiz en iyi depolama fiyatı bilgisini alabilirsiniz.

Suadiye evden eve nakliyat fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları Suadiye içinde 1000-2000 TL arasında yapılıyor ancak bu fiyatlar taşıma işlerinin özelliğine göre değişmektedir. istanbul’daki diğer bölgelere evden eve taşıma fiyatı 2000-4000 TL civarında olabilmektedir. Ayrıca şehirler arası evden eve taşımacılık fiyatları hakkında bilgi almak için bizden fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

 

Comments are closed.

 Call Now ButtonHEMEN ARA