Halisoğlu Nakliyat

İSTANBUL EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Halisoğlu Nakliyat 1985 yılında kurulmuş olup ağırlık olarak kurumsal taşıma, evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, arşiv taşıma, asansörlü taşıma, şehirler arası taşıma hizmetleri vermektedir. Yıllardan beri değişmeyen uzman çalışanlarımız sayesinde her işin üstesinde gelerek yolumuza sağlam adımlarla, hızlı bir şekilde devam etmekteyiz.

Sizlerde evinizdeki eşyalarınıza çok değer veriyor iseniz doğru adrestesiniz çünkü; firmamız siz değerli müşterilerimizin eşyalarını son derece titizlikle evden eve taşıma hizmeti sağlamaktadır..

NEDEN BİZ?

Değişimi ve gelişimi birlikte yönetiriz, En son teknoloji asansörlü nakliyat filosuna sahibiz, verimliliği sürekli sorgulayarak üretkenliğimizi artırırız, verdiğimiz sözlere bağlı kalmanın en büyük kazanç olduğunu biliriz, müşteri ve çalışan bağlılığını ön planda tutarız, kendimizi müşterimizin yerine koyar, gereksinimlerini önceden belirleriz, Müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza katma değer yaratırız. Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyip, yayılmasını sağlarız.

Halisoğlu Nakliyat bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu faaliyetleri ve nakliyat sektöründeki mevcut konumuyla şehir içi taşımacılık ve şehirler arası taşımacılık alanında sektöründe önemli bir konuma sahiptir. Kalite, güven, yüksek fiyat garantisi ve pratikliği ile adından söz ettirmektedir.

Misyonumuz; "Daima müşteri beklentileri ve talepleri doğrultusunda ve en yüksek standart kalitede nakliye hizmeti yaparak müşterilerimizin ihtiyaçlarına zamanında cevap verebilmek."

Vizyonumuz; Bölgemizde beklentilerin üzerinde hizmet vererek ve uygun fiyata kaliteli taşımacılık hizmeti sağlayarak firmamızı büyüme seviyesine yükseltme ve müşteri odaklı büyüyen "Lider Nakliyat Firması" konumuna erişmek.

Değerlerimiz; Üstün Hizmet kalitesi, Bütçe dostu fiyat, İnsana saygı ve çevreye duyarlılık, Yenilikçilik, Çözüm ve memnuniyet odaklılık..

Taşınacak Eşyalarınız Mı Var? Bizi Arayın.
Şubat 6, 2024

evden eve

Türkiye gibi  insan sirkülasyonunun çok yoğun olduğu bir yerdir ve her gün onlarca kişi  evden eve  […]
Şubat 6, 2024

istanbul evden eve nakliyat

Türkiye gibi  insan sirkülasyonunun çok yoğun olduğu bir yerdir ve her gün onlarca kişi istanbul evden […]
Şubat 6, 2024

evden eve nakliyat

Türkiye gibi  insan sirkülasyonunun çok yoğun olduğu bir yerdir ve her gün onlarca kişi evden eve […]

HİZMETLERİMİZ

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT

Yeni bir ev, yeni bir iş veya yeni bir eğitim süreci için kişiler zaman zaman taşınma durumu ile karşılaşabilmektedir. Özellikle büyük şehirlerde taşınma işlemleri gerek kalabalık gerekse de yoğun trafik nedeniyle bazı sorunlar oluşturabilmektedir. Taşınma işlemlerinde kişilerin problem yaşamaması için profesyonel hizmet sunan firmalarla çalışmaları oldukça önemli bir role sahiptir.

Halisoğlu Nakliyat olarak bu bilinçle hizmetlerimizi sunarken, müşterilerimizin her zaman yanlarında yer almaktayız.

İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında;

• Kalitemiz,

• Profesyonel taşımacılık hizmetimiz,

• Dinamik çalışma arkadaşlarımız,

• Projelendirilmiş taşınma planlarımız,

• Güçlü altyapımız ve

• Alanında uzman kadromuzla birlikte sektörümüzde ön plana çıkan firmamız, İstanbul evden eve nakliyat şirketleri arasında da uygun fiyatlı hizmet anlayışıyla da ön plana çıkmaktadır.

Taşınma İşlemlerinizde Profesyonel Hizmetleri Tercih Edin

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları birbirinden oldukça farklılık gösterebilmektedir. Uygun fiyatlı olarak seçilen taşımacılık firmaları beklenen profesyonellikte taşımacılık hizmeti sunmadığı gibi, yüksek meblağlarla bu hizmeti gerçekleştiren firmalar da aynı sorunlar ile karşılaşılabilmektedir. Dolayısıyla taşınma işlemini düşünen kişilerin bu konularda iyi bir araştırma yapmaları gerekmektedir. Halisoğlu Taşımacılık olarak uzun yıllardır hizmet verdiğimiz sektörümüz alanında biriktirdiğimiz bilgi, birikim ve tecrübelerimiz ile müşterilerimize üst düzey kalitede hizmetler sunmaktayız. Sürekli kendimizi geliştirirken, sık sık güncellenen altyapımızla da farklı taşımacılık alanlarında kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

Bünyemizde yer alan İstanbul Evden Eve Asansörlü Nakliyat hizmetimiz ile müşterilerimizin eşyalarını yüksek yapılı katlardan herhangi bir söküm, kırım veya parçalama işlemi olmadan pratik bir şekilde indirerek yeni evlerine de aynı pratiklik ve güvenle taşımaktayız.

İstanbul Evden Eve Nakliyat hizmetinde asansör olmayan, yüksek katta oturan müşterilerimize son teknolojiye sahip küçük ve büyük asansörlü nakliyat araçları hizmetimizde mevcuttur. Genelde istanbul asansörlü evden eve nakliyat fiyatlarda görülen değişikliğin nedeni:

• Taşınacak eşyaların durumu

• Taşıma mesafesi

• Taşımada görevli ekip

Nakliyat fiyatları genel olarak uygundur. Yukarıda yer alan nedenler doğrultusunda fiyatlar doğal olarak değişmektedir. Tecrübeli ekibimiz bu doğrultuda en doğru taşıma hizmetini sunmaktadır. Maddi ve manevi hasarın en aza indirildiği, zarar olursa sigorta tarafından karşılandığı firmamızda nakliyat fiyat alile eşyalarınız için fiyat teklifi alabilirsiniz. Ücretsiz keşif ekibimiz adresinize gelerek eşyalarınız hakkında sizlere fiyat teklifinde bulunabilir. Doğru ve güvenilir asansörlü nakliyat taşıma işlemi için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Güçlü Altyapı Profesyonel Hizmet: Halisoğlu Nakliyat

Sektörümüzde hizmet veren pek çok firmaya karşın bünyemizde yer alan İstanbul evden eve nakliyat fiyat al hizmetimiz sayesinde müşterilerimizin;

• Taşınma mesafeleri,

• Eşya sayıları,

• Eşya büyüklükleri,

• Eşyaların kaçıncı kattan indirileceği,

• Eşyaların kaçıncı kata taşınacağı ve

• Bu işlemlerde asansörlü taşımacılığın tercih edilip edilmeyeceğine dair bilgileri alanında uzman kadromuza ilettikten sonra en uygun hizmete bağlı olarak İstanbul evden eve nakliyat fiyat aralıklarını öğrenebilir ve taşınma esnasında herhangi bir sorun yaşanmasının da önüne geçebilirsiniz.

Halisoğlu Nakliyat Taşıma Güvencesi

Şehir içi taşımacılık ve Şehirler Arası taşımacılık konusunda sizlere kusursuz bir hizmet sağlayan Halisoğlu Nakliyat taşımacılık konusunda Profesyonel, uygun fiyatlı ve kesintisiz hizmet sunuyor. Halisoğlu Nakliyatın deneyimli personelleri, son teknolojiye uyumlu büyük nakliye araçları, küçük nakliye araçları, asansörlü nakliye araçları ile birlikte sizlere en kusursuz hizmeti sağlıyor..

Halisoğlu Nakliyat sayesinde dilediğiniz miktardaki yükü, sigortalı bir şekilde en kısa sürede verdiğiniz adrese ulaştırabiliriz.. İstanbul evden eve nakliyat ve şehirler arası taşımacılığında sektörün öncüsü olan firmamız hem şehir içi, şehirler arası taşımacılık yapmaktadır.

 • Necdet Tunçer
  Tokattan istanbula evimi Taşıyan bu insanlara çok tesekkur ederım hizmetlerının en guzel yanı çok dakık ve hızlı olmaları ayrıca güler yüzlerı ve samimiyetleride ustune bonus gıbı oluyor
  Necdet Tunçer
 • Büşra Yalta
  Güler yüzlü çalışmaları, işlerini temiz yapmalarıyla tam bir harikalar. Ofis taşımamızı yaptılar ama tüm ofis çalışanları ev taşımak için kartvizit aldılar. Samimiyetle tavsiye ediyorum. Bir kere daha teşekkürler.
  Büşra Yalta
 • Ömer Anar
  Evimi taşımaya karar verdiğim zaman yaptigim uzun araştırmalar sonucunda Halis oğlu nakliyatin yaptığı hizmetlerinden dolayı herkesin memnun kaldığını gördüm bende bu firmayi tercih ettim. gercekten verdikleri hizmeti çok beğendim eşyamı sorunsuz bı şekilde uygun fiyata taşıdılar emeği geçen herkese ve teşekkür ederim. Halisoglu nakliyatı herkese tercih ediyorum.
  Ömer Anar
 • Hülagü Teymen
  Firma sahibi ve çalışanlarının ilgi, alakası, yaklaşımı ve iş tutumları çok profesyonelceydi. Fiyat ve hizmet olarak müşteriyi tatmin edecek hizmet anlayışları var. Memnun kaldım, nakliyat firması arayan kişilere tavsiye edebileceğim bir firma.
  Hülagü Teymen
 • Berrin Akbulut
  Öğrencilik hayatım boyunca çok kez taşınmak zorunda kaldım. Şüphesiz bunlardan en hızlı ve kalitelisi Halisoğlu Nakliyat ile oldu. Gelecekte de ihtiyacım olursa mutlaka sizi arayacağım
  Berrin Akbulut
 • İbrahim Tekin
  Asansörlü nakliyat araçlarıyla evimizden eşyaları teker teker alıp sorunsuz naklettiler. Çok uzun süreceğini sandığımız taşınma saatler içinde bitti. Teşekkürler Halisoğlu Nakliyat.
  İbrahim Tekin
 • Ayşe Salimoğlu
  Kendilerine verdikleri hizmetten ötürü çok teşekkür ederim. Evimizi komple taşıdılar ve eşyalarımızda hiçbir çizik olmadığı gibi, yeni evimize geldiğimizde her şey çoktan yerli yerine yerleşmişti bile
  Ayşe Salimoğlu
 • Hüseyin Aktaş
  Halisoğlu nakliyat ile evimizi Kadıköy'den Kartal'a taşıdık. Yapılan işlem sırasındaki titizliklerine bizzat şahit oldum ve çok memnun kaldım. Herkese öneriyorum
  Hüseyin Aktaş
BÖLGELERİMİZ
Nisan 20, 2023
logo
Şehirler Arası Nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat      Türkiye gibi  insan sirkülasyonunun çok yoğun olduğu bir yerdir ve her […]
Haziran 1, 2021
İstanbul Evden Eve Nakliyat
Küçükyalı Evden Eve Nakliyat
Küçükyalı Evden Eve Nakliyat Küçükyalı Evden Eve Nakliyat, olarak 1985 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize […]
Mart 2, 2020
İstanbul Evden Eve Nakliyat
Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Çekmeköy evden eve nakliyat Çekmeköy evden eve nakliyat firması olarak 1985’den beri hizmet vermekteyiz. Son teknoloji […]
Mart 2, 2020
Evden Eve Taşımacılık
Beşiktaş Evden Eve Nakliyat
Beşiktaş evden eve nakliyat firması olarak sizlere en güvenli şekilde ev taşıma hizmetini veriyoruz. Evden eve […]
Mart 2, 2020
Şehirler Arası Taşıma
Ataşehir Evden Eve Nakliyat
Ataşehir Evden Eve Nakliyat Ataşehir evden eve nakliyat firması olarak müşterilerimize en uygun fiyata ataşehir evden […]
Şubat 20, 2018
İstanbul Asansörlü Nakliyat
Acarlar evden eve nakliyat
Acarlar evden eve nakliyat Acarlar Evden Eve Nakliyat firmamızın hizmet verdiği diğer ilçede Acarlar’dir. Acarlar Evden […]
Şubat 20, 2018
İstanbul Evden Eve Nakliyat
Fikirtepe Evden Eve Nakliyat
Fikirtepe Evden Eve Nakliyat Fikirtepe Evden Eve Nakliyat firmamızın hizmet verdiği bir diğer ilçe de Fikirtepe’dir. […]
Eylül 10, 2017
İstanbul Asansörlü Nakliyat
Çengelköy Evden Eve Nakliyat
Çengelköy Evden Eve Nakliyat Çengelköy Evden Eve Nakliyat firmamızın hizmet verdiği bir diğer ilçe de Çengelköy’dür. […]
İLETİŞİM

MERKEZ

Küçükyalı Mahallesi, Mustafa Kemal Atatürk Caddesi, Selamoğlu Çarşısı No:5/41, 34840 Maltepe/İstanbul

0216 366 62 54

0216 489 78 91

0532 452 07 02

ŞUBE

Esenler Mahallesi, Yayalar Caddesi, No:52 Pendik / İstanbul

0534 490 90 22

ŞUBE

Göztepe Mahallesi, Çimenzar Sokak, No:38/1 Kadıköy / İstanbul

0216 363 78 16

0532 393 98 78

ŞUBE

Mecidiyeköy Mahallesi, Ortaklar Caddesi, No:70/5 Şişli/ İstanbul

0212 216 48 50

0533 416 56 56

Görüş ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz.


  İstanbul Evden Eve Nakliyat hizmeti sunan firmamızın Merkezi İstanbul İli, Maltepe ilçesidir. Bunun yanı sıra; Ankara ve Muğla’da şubelerimizde bulunmaktadır. İstanbul Evden Eve Nakliyat hizmeti ve diğer taşımacılık hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak için 0532 452 07 02 müşteri hizmetlerimizi arayarak veya info@halisoglunakliyat.com adresimize mail atarak iletişime geçebilirsiniz..

  Whatsapp'a Geç
  Merhaba!

  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Hemen Ara!