STYLE SWITCHER

Choose Colour style

02 Mar
0
2 Mart 2020
Genel

Şişli Evden Eve Nakliyat

Sizlere sunduğumuz Şişli evden eve nakliyat hizmetinde görev yapan kadrolu personelimiz her zaman için sizlere hesap verilebilir yanı bulunan ve şeffaf bir hizmet sağlayacaktır. Bunun yanı sıra geçici ya da gündelik çalışan personelimiz olmadığından dolayı hizmetlerimizdeki özveri de kendisini belli ediyor. Bu sayede hizmetlerimizde talepleriniz karşılanmakla kalmıyor; beklediğinizden çok daha yüksek standartlara sahip bir evden eve nakliyat kalitesi sizleri bekliyor.

Müşteri Memnuniyeti Bizden Sorulur

Firmamızın olmazsa olmaz olarak nitelendirdiği hususlar, müşteri memnuniyeti anlayışımız gereği çok sayıda olmakla beraber bunların içerisinde müşterilerimizi en çok memnun edenlerden bir tanesi de elbette zamanlamadır. Dakik bir hizmet sunmamızın yanı sıra belirli bir süre öncesinden bizlere haber verip hizmet talep etmeniz durumunda sizin açınızdan en uygun olan zamana bir randevu verip bu randevuya dakikası dakikasına riayet ediyoruz. Bu sayede gecikme durumu olmamakla beraber hizmet kalitemizi ortaya koymak açısından da çok önemli bir detayı yerine getirmiş oluyoruz.

Eşyalarınız Her Zaman İçin Bize Emanet

Elbette eşyalarınızın bizlere emanet olduğunu hiçbir zaman unutmuyoruz. Bu nedenle Şişli evden eve nakliyat hizmetlerimizde paketlemeyi de çok önemsiyoruz. Eşyalarınızın hem bina içerisinde taşındığı zaman hem de yolda zarar görmemesi, dökülüp çizilmemesi ve dağılmaması adına her zaman için özenli bir şekilde paketliyor ve eşyanızın niteliği, miktarı ya da büyüklüğü ne kadar olursa olsun hiçbir zaman ambalajlama hizmetini ihmal etmiyoruz.

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti

Eşyalarınızı taşırken Şişli evden eve nakliyat hizmetinde her daim sigortalı taşımacılığa önem veriyoruz. Bu sayede eşyalarınızın taşımanın herhangi bir aşamasında hasar görmesi durumunda zararınızın tam olarak tazmin edilmesini ve bu konuda içinizin rahat etmesini sağlıyoruz. Aynı zamanda sigortalı taşımacılıkla müşterilerimize duyduğumuz saygıyı da bir defa daha gözler önüne seriyoruz.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Yaşam alanlarınızı taşırken bizleri tercih etmenizi cazip kılan çok sayıda husus bulunuyor:

  • Ambalajlı taşımacılık sayesinde eşyalarınız daima korunuyor.
  • Makul fiyatlarımız sayesinde ödediğiniz her kuruşun karşılığını alıyorsunuz.
  • Deneyimli ve kadrolu personelimiz ile özverili bir hizmet sağlıyoruz.
  • Zamanlamaya azami dikkat gösteriyoruz.
 

Comments are closed.

 Call Now ButtonHEMEN ARA