STYLE SWITCHER

Choose Colour style

Evden eve Nakliyat

Taşınmak, hemen herkesin hayatında en az bir kez başına gelen modern yaşamın rutinlerinden birisi. Tabii bu işin üstesinden zarar görüp sinirlerinizi yıpratmadan gelmenin de yolları var. Şimdi Nakliyat işlemleriniz için Halisoğlu Nakliyat hizmetinizde. Garantili, kusursuz taşımacılık için bizi tercih ederek taşınma işini gündelik bir uğraş gibi çözebilir, arkanıza yaslanıp sürecin devamını izleyebilirsiniz. Evet siz sadece izleyin, biz sizin için tüm taşıma işlemlerini, hatta eşyalarınızın demontaj ve montaj işlemleri dahil olmak üzere sürece dahil tüm işlemleri yapalım. Üstelik Nakliyat işlemlerimiz garantili olup, hiçbir eşyanıza zarar gelmeyeceğini garanti ediyoruz.

Deneyimli Kadro

Nakliyat işlemlerimizde alanda uzun zamandır çalışmakta olan deneyimli personeller görev almaktadır. Her ne kadar pek çok kimse tarafından vasıfsız işçilerin görev yaptığı bir sektör olduğu düşünülse de, Nakliyat günümüzde standartları olan ve prosedürleri doğru biçimde işletilmesi gereken bir faaliyet koludur ve personelin mesleki yeterlilikleri büyük öneme sahiptir. Biz de bu koşulların ışığında kalite standartlarımızı ve vizyonumuzu en iyi şekilde temsil edecek taşıma personelleri ile hizmet vermekteyiz. Yasal yükümlülüklerinin bilincinde ve etik sorumluluğa sahip çalışma arkadaşlarımız, evinizi kendi evlerinden daha özenli biçimde taşıyacak ve size benzersiz bir Nakliyat deneyimi yaşatacaktır.

Kanunlara Saygılıyız

Halisoğlu Nakliyat olarak, Ulaştırma bakanlığı nezdinde tüm belgelerimiz tam olmak kaydıyla yola çıkarız. Sürücülerimizin psikoteknik testleri düzenli olarak yapılır ve araçlarımızın standartlara uygunluğu sürekli olarak kontrol edilir. Türk Ticaret Kanunu, Vergi Mevzuatı ve Karayolları Taşımacılık Yönetmelikleri kapsamında tüm yükümlülüklerimizi eksiksiz biçimde yerine getirmekteyiz. Evden eve Nakliyat işlemlerimizde evrensel standartlar ve toplam kalite ilkeleri kapsamında hizmet vermekte ve memnuniyetiniz için mükemmel bir sistemi benimsemekteyiz.

Her Şeyi Taşıyoruz

Evden eve Nakliyat ismini verdiğimiz hizmet kapsamında, kanuna göre taşınmasında sakınca bulunmayan tüm eşya ve ticari malları taşıyabilmekteyiz. Hizmet kapsamında dilerseniz ağır sanayi ürünü olmayan ofis eşyalarınız da taşınabilmektedir. Yani evde eve nakliyat bağlığındaki hizmet grubuna tüm eşyaların taşınması girmektedir.

Her Yere Hizmet Veriyoruz

Şehir içi Evden eve Nakliyat hizmetlerimiz kapsamında şehrin her noktasına hizmet veriyoruz. İşimizi yapmamızda tek engel taşınmak istediğiniz yere bir yolun olmayışı olacaktır. Her binaya her şartta taşınmanızı sağlayabilir, mükemmel biçimde sürecin tamamlanmasını sağlarız. Fiziksel imkansızlıkların olması durumunda alternatif çözümleri harekete geçirip, olası aksaklıkları önceden engelleriz. Bu kapsamda her türlü donanıma sahibiz. Siz bize sadece Evden Eve Nakliyat hizmeti almak istediğnizi söyleyin, biz sizin için tüm süreci planlayıp, hizmetinize sunarız.

20 Yıllık Tecrübe Mükemmel Hizmet

Halisoğlu Nakliyat olarak size komple hizmet sunuyoruz. Evden eve Nakliyat işlemlerinizde, dilerseniz evinizdeki hiçbir eşyaya dokunmayabilirsiniz. Sürekli ihtiyaç duyduğunuz eşyalarınız ve özel eşyalarınızı ayırmak kaydıyla evinizdeki diğer tüm eşyaların bizim tarafımızdan taşınmasını talep edebilir, hatta çekmecelerinizi dahi boşlatmayabilirsiniz. Evden eve Nakliyat işlemleri için özel olaak geliştirilmiş taşıma ürünlerimizi kullanarak eşyalarınıza hiçbir zarar vermeden paketler ve teslim noktasında aldığımız şekilleri ile teslim ederiz.

Elektronik eşyalarınız ve diğer ev eşyalarınızın taşınmasında da bize güvenebilirsiniz. Sizin için tüm eşyalarınızı söker, mükemmel biçimde paketler ve varış noktasında aldığımız gibi monte edilmiş biçimde teslim ederiz. Evden eve Nakliyat isminin hakkını vererek sürdürdüğümüz işlemlerimizde sizin minimum düzeyde dahlinizi bekleriz. Sizin yapmanız gereken taşınacağınız adreslerin aboneliklerini yaptırmak ve yönetimden izin almak olacaktır. Bunun haricinde Evden eve Nakliyat sürecinde hiçbir şeye karışmanız ve yorulmanız gerekmez.

 

 

 

 Call Now ButtonHEMEN ARA