STYLE SWITCHER

Choose Colour style

02 Mar
0
2 Mart 2020
Genel

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat firmaları hizmetleri herkesin ihtiyaç duyduğu hizmet türleri arasındadır. Hayıtımız boyunca birçok sebeple ev değiştirmek zorunda kalabiliriz. Bununla birlikte işyeri, ofis ve mağaza gibi çalışma alanlarının da değiştirilmesine ihtiyaç duyulabilir. Taşınma işlemleri iş değişikliği, eğitim, şehir değiştirme, daha uygun bir yere geçme ve bunlara benzer sebeplerle ortaya çıkmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetlerinde kaliteli ve güvenli bir hizmet herkesin hakkıdır. Müşterilerimizin her türlü nakliyat ihtiyaçlarında en kaliteli hizmetleri sunarak müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı hedefliyoruz.

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Sektörde kazanmış olduğumuz deneyimle en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz. Sahip olduğumuz farklı kapasitelerde nakliyat araçları ve deneyimli taşıma ekibimiz ile eşyalarınızın güvenli bir şekilde istediğiniz adresten yüklenerek yeni adresinize yerleştirilmesini sağlıyoruz. Evden eve nakliyat firmaları hizmetlerimizde müşterilerimiz taleplerine uygun olarak hareket ederek, profesyonel bir şekilde taşıma sürecini tamamlıyoruz.

Güvenli Nakliyat Hizmeti

Müşterilerimizin kendini ve eşyalarını güvende hissettirmek önceliğimizdir.

Kaliteli ve güvenli bir nakliye hizmeti sağlamak üzere sunduğumuz hizmetlerde;

  • Paketleme
  • Sigortalı nakliye
  • Montaj ve kurulum ekibi
  • Asansörlü sistemler
  • Deneyimli ekipler

Kullanılarak müşterilerimizin %100 memnun kalmasını amaçlıyoruz. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerde en uygun fiyat garantisini de sağlıyoruz.

Evden Eve Nakliyat Süreci

Evden eve nakliyat sürecimiz taşınmak istenilen eşyalara uygun bir nakliye aracı belirlenerek başlamaktadır. Deneyimli keşif ekibimiz taşınacak eşyalara uygun araçları belirledikten sonra taşımı işlemlerinde görev alması gereken ekipleri belirleyerek eşyaların alınacağı adrese ulaşmaktadır. Paketleme ekiplerimizin eşyalarınıza uygun paketleme malzemelerini kullanarak bütün eşyalarınızın güvenli bir şekilde hazırlanmasını sağlamaktadır.

Diğer yandan ustalarımız sökülmesi gereken dolap, makine ve mobilyaları güvenli bir şekilde söküp paketleyerek taşımaya hazır hale getirmektedir. Eşyaların indirileceği konuma göre asansörlü sistemlere kurularak eşyaların nakliyat aracına güvenli bir şekilde istif edilmesi sağlanmaktadır. Eşyaların yüklenme süreci bittikten sonra boşaltılan adreste gereken temizlik yapılır ve eşyalarınız için sigorta poliçesi düzenlenerek yeni adrese doğru hareket edilmektedir. Ulaşılan yeni adreste temizlik yapılıp yapılmadığı kontrol edilerek asansörlü sistemler yardımıyla eşyalarınız güvenli bir şekilde taşıma, kurulum ve yerleşimi yapılır.

 

Comments are closed.

 Call Now ButtonHEMEN ARA